Jánošík | JÁNOŠÍK – súčasť série Xtri World Tour
15853
post-template-default,single,single-post,postid-15853,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

JÁNOŠÍK – súčasť série Xtri World Tour

Milí priatelia,

je pre nás veľkou cťou Vám oznámiť, že naše podujatie JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon sa stalo členom novej svetovej série extrémnych triatlonov. Legendárny extrémny triatlon v Nórsku, ktorý je preslávený studenou vodou ut dychberúcim skokom do fjordu z paluby trajektu, sa stal inšpiráciou pre mnohé preteky. Dnes existujú desiatky dlhých triatlonov (3,8 km – 180 km – 42,2 km), ktoré sú organizované v horskom prostredí a ktorých filozofia je odlišná, od klasických masových a komerčných dlhých triatlonov. Je pre nás veľká česť byť členom tejto výnimočnej série po boku významných pretekov z Nórska, Škótska, Švajčiarska, Aljašky a Kanady.

The Xtri World Tour – www.xtriworldtour.com – séria extrémnych triatlonov na jedných z najúžasnejších miest na svete. Alaskaman Extreme Triathlon, CanadaMan Xtreme Triathlon a Jánošík – Slovak Xtreme Triathlon sa stali prvými členmi, tejto svetovej série.

Viac informácii pribudne počas nasledujúcich mesiacov.
Vitajte na Xtri World Tour, na jedinečnom dobrodružstve.